Original GREEN PEEL® - peeling čistými bylinkami


ZA 5 DNÍ NOVÁ POKOŽKA


Viac ako pred 50 rokmi Christine Schrammek uskutočnila svoj veľký prevrat v kozmetickom ošetrení, prevažne v oblasti peelingových metód . Objavenie bylinkovej peelingovej metódy  GREEN PEEL®  ponúka klientom riešenie pri nečistej, náročnej pleti, aby pokožka ostala čistá, vyhladená a rozjasnená.

Základom  ošetrenia je zmes z  8 vybraných byliniek, ktoré obsahujú enzýmy, minerály a vitamíny, ktoré sa vmasírujú do pokožky.  Je to prírodný peeling , ktorý sa používa na celom svete a ktorý má vyše 50 ročnú tradíciu.

Bylinkové ošetrenie  GREEN PEEL® vykonávajú len CERTIFIKOVANÉ kozmetičky v kozmetických salónoch a dermatologických ambulanciách, na ktoré nadväzuje aj domáca starostlivosť so špeciálnymi prípravkami, medzi ktoré patrí aj originál Blemish Balm.

Rozlišné množstvo pripravených byliniek a odlišná metodika aplikácie umožňuje , aby GREEN PEEL® bylinkové peelingové ošetrenie bolo prispôsobené individuálnemu stavu pokožky s cieľom k dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

Úspech originál herbálneho ošetrenia GREEN PEEL®je dokázaný nielen vedeckými štúdiami a výskumom, mimoriadna kvalita a úspech ošetrenia GREEN PEEL® bola niekoľkokrát  ocenená aj kozmetologickými odborníkmi.

 

 

Ak sa chcete stať certifikovaným pracoviskom na najluxusnejšie kozmetické ošetrenie GREEN PEEL® , neváhajte nás kontaktovať.

 

OBJAV  3 ROZDIELNE  METÓDY OŠETRENIA

CLASSIC


Pre obnovu pokožky

Nazýva sa to aj „klasika „  medizi peelinogvými ošetreniami rady  GREEN PEEL® .  Po dôkladnej analýze pokožky, bylinková peelingová zmes sa vmasíruje do pokožky, aktivuje sa tak celý peelingový proces. Dokonalý peelingový efekt sa dostaví od 2-5 dní. Počas tohto obdobia je nevyhnutná  domáca starostlivosť použitím špeciálnych ošetrujúcich  prípravkov Dr.Schrammek.  Ako celkové ukončenie klasického bylinkového peelingu po piatich dňoch  nasleduje v kozmetickom salóne  beauty finish ošetrenie, ktorého cieľom je vyživovať pokožku hodnotnými ingredienciam.  „Nové pokožka“  má neuveriteľnú schopnosť absorbice týchto vzácnych zložiek. V závislosti od problému pokožky môže byť potrebných viac opakovaní s daným časovým odstupom

ENERGY


Pre viditeľne vitálnejšiu pleťHorné , odumreté vrstvy pokožky sa uvoľňujú vmasírovaním bylinkovej zmesi . Avšak okrem peelinogvého efektu sa stimuluje aj regenerácia buniek. Ošetrenie Energy je mimoriadne doporučené pri nečistej pleti a pri riešení poruchy pigmentácií v dôsledku starnutia. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri pravidelnom opakovaní , ideálna intenzívna kúra  do každého náročného salónu.

FRESH UP


Pre rýchle skrášlenie

Táto metóda stimuluje a revitalizuje pokožku bez výrazného peelingového efektu.

Stimuluje sa cirkulácia  a pokožka  je schopná optimálne absorbovať ingrediencie z následne aplikovaných ošetrujúcich prípravkov.

Dochádza k rozjasneniu a osvieženiu  pleti.

VIDITEĽNÝ ÚSPECH A MERATEĽNÉ VÝSLEDKY

Pred ošetrením Po ošetrení

 Štúdie , ktoré dokazujú úspešnosť bylinkového peelingu GREEN PEEL®

Europartners, s.r.o.

Europartners spol. s r.o. - taliansko-slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje profesionálnej kozmetike od roku 1997.

Patríme k najväčším a najstabilnejším dodávateľom s najdlhšou tradíciou v oblasti elektrokozmetických prístrojov.

Ponúkame komplexný sortiment pre salóny krásy, štúdiá formovania postavy, wellness centrá...

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich produktov, kontaktujte nás:

  • Adr: Hviezdoslavova 24, Šahy, 93601
  • Tel: +421(0)905 344 361
  • Fax: +421(0)36 741 3030
  • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Web: http://www.europartners.sk