Xilia Full stimol

Zverejnené v Formovanie postavy

XILIA  Full stimul


je elektrokozmetický prístroj na stimuláciu hlboko uložených svalov pomocou malých impulzov bez nepríjemného sprievodného pocitu.

 

Čo je elektrostimulácia?
Stimulácia svalov je pasívne cvičenie, z ktorého 40 minútové ošetrenie sa vyrovná štvorhodinovému cvičeniu bez fyzickej námahy ale s podobnou účinnosťou ako pri cvičení. Pomáha pri formovaní postavy a spevňovaní ochabnutých svalov.

Elektrosimulátor XILIA FULL STIMUL využíva elektrické impulzy na sťahovanie svalov. Týmto spôsobom sa môžu precvičiť aj hlboko uložené svalové skupiny dokonca aj selektívne, čo je veľmi dôležité pri formovaní postavy . Najväčšou výhodou oproti klasickému cvičeniu je to, že nevyžaduje fyzickú námahu, pasívne cvičenie nie je sprevádzané únavou a svalovou horúčkou.

Podstatou elektrostimulátora XILIA FULL STIMUL je jemné elektrické sťahovanie svalov, ktoré spevňuje pokožku a svaly odbúrava nadbytočné tukové tkanivá medzi svalmi, urýchľuje tok lymfy, "prebúdza" kolagénové a elastínové vlákna.

Prístroj slúži na:

 • selektívnu korekciu postavy
 • tvarovanie postavy
 • ošetrenie celulitídy
 • pasívnu elektrogymnastiku
 • cvičenie hlboko uložených svalových skupín
 • na relaxáciu a odbúranie tukov


Xilia Full stimol je plnoautomatický systém, kde po zadaní základných parametrov – program, doba ošetrenia – stroj automaticky vypočíta frekvenciu, interval svalovej kontrakcie a následnej pauzy.

Intenzita sa nastavuje do každej elektródy  podľa individuálnej potreby každého klienta. 20 minút pasívnej gymnastiky zodpovedá cca 2 hodinám aktívneho cvičenia.

Ošetrenie je úplne bezbolestné, vďaka modernej technológií nie je sprevádzané žiadnymi nepríjemnými pocitmi. Treba si len vhodne zvoliť program a vhodne kombinovať s ostatnými metódami ošetrenia tela. Elektrostimulácia v značnej miere zlepšuje tonus pokožky vďaka selektívnemu pôsobeniu na jednotlivé svalové skupiny. Výsledkom je pekne vymodelovaná postava a spevnenie ochabnutej pokožky.

Okrem telových programov stroj má aj plnoautomatický program na lifting tváre.

Po ošetrení sa doporučuje aplikácia krému LIPOAMINOCEL - krém s termoaktívnym účinkom na ošetrenie celulitídy  alebo AMINOFIRM - krém so spevňujúcim účinkom

Europartners, s.r.o.

Europartners spol. s r.o. - taliansko-slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje profesionálnej kozmetike od roku 1997.

Patríme k najväčším a najstabilnejším dodávateľom s najdlhšou tradíciou v oblasti elektrokozmetických prístrojov.

Ponúkame komplexný sortiment pre salóny krásy, štúdiá formovania postavy, wellness centrá...

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich produktov, kontaktujte nás:

 • Adr: Hviezdoslavova 24, Šahy, 93601
 • Tel: +421(0)905 344 361
 • Fax: +421(0)36 741 3030
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • Web: http://www.europartners.sk