O značke


Dr.med.Christine Schrammek Kosmetik je svet dvoch produktov  s vysokokvalitnými ošetrujúcimi prípravkami a špeciálnymi profesionálnymi ošetreniami, ktorý je založený na poznatkoch, skúsenostiach a výskume dermatológa a alergológa Dr.med.Christine Schrammek-Drusio.

Spoločnosť bola založená pred vyše 60 rokmi v Nemecku. Dr.med.Christine Schrammek zastrešuje 2 značky:

Ošetrujúce rady derma.cosmetickej značky dr.Schrammek ponúkajú celú škálu high-tech produktov pre rôzne typy a problémy pokožky. Všetky produkty sú vyvíjané dermatológmi a sú mimoriadne účinné. Mnohé z nich sú ozajstné inovácie, ktoré neponúka žiadna iná značka. Víťaz kategórie krém Blemish Balm – dnes sú populárne ako BB krémy – bol objavený práve vďaka tejto značke.

Cieľom inovatívnych a na mieru vyrobených ošetrujúcich prípravkov je pomáhať  obnoviť zdravie pokožky a vrátiť krásu pleti. Popri hľadaní riešení na širokú škálu rôznych problémov pleti prevencia porúch pokožky a jej ochrana sú rovnako dôležité pri vývoji  derma.kozmetických ošetrujúcich produktov Dr.med.Christine Schrammek.


„Stretnutie dermatológie s kozmetikou“ je základná filozofia celej série produktov. Posledné objavy z medicíny sú spojené s obzvlášť vysokokvalitnými aktívnymi zložkami v našich produktoch.

Výsledok: derma.kozmetika, dermatologicky testované ošetrujúce prípravky s jedinečnou schopnosťou vyriešiť problémy pokožky ( derma.cosmetics) a ponúknuť  širokú škálu profeionálnych kozmetických ošetrení.

Sortiment dermatologických kozmetických prípravkov:

Pod dohľadom skúseného dermatológa Dr. med. Christine Schrammek-Drusio sa neustále vyvíja kompletná profesionálna kozmetická značka, ktorej cieľom je udržať a vrátiť pleti zdravie a krásu.

Táto profesionálna kozmetická značka ponúka kompletnú škálu produktov od  starostlivosti o normálnu pokožku, efektívnou hydratáciou až po riešenia špeciálnych problémov pokožky, ako napr. nerovnomerná pigmentácia, mimoriadne citlivá pokožka a iné.

Mimoriadna pozornosť sa venuje vývoju anti-aging  produktov. Táto oblasť predstavuje obrovskú výzvu a zahŕňa predovšetkým ochranu a korekciu prvých viditeľných prejavov starnutia.

Samozrejme starostlivosť o nečistú a problémovú pleť, ako aj o senzitívnu pokožku je mimoriadne dôležité pre Dr.med.Christine Schrammek-Drusio. Neustále sa hľadajú a zavádzajú nové, špecifické riešenia na širokú škálu problémov pokožky. Vyvinuté dermatológom pre problémovú pleť

Europartners, s.r.o.

Europartners spol. s r.o. - taliansko-slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje profesionálnej kozmetike od roku 1997.

Patríme k najväčším a najstabilnejším dodávateľom s najdlhšou tradíciou v oblasti elektrokozmetických prístrojov.

Ponúkame komplexný sortiment pre salóny krásy, štúdiá formovania postavy, wellness centrá...

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich produktov, kontaktujte nás:

  • Adr: Hviezdoslavova 24, Šahy, 93601
  • Tel: +421(0)905 344 361
  • Fax: +421(0)36 741 3030
  • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Web: http://www.europartners.sk