Glyskincare


GlySkinCare  je paleta ošetrujúcich prípravkov vyvinutá jednou z najsilnejších amerických  farmaceutických firiem , ktorá sa opiera o rozsiahle vedecké poznatky. Tieto dermatologicky mimoriadne účinné prípravky sú dostupné len pre kožných lekárov a kozmetičky, nakoľko jedine oni môžu garantovať čo najlepšie výsledky   pre konečného spotrebiteľa. Ošetrujúce prípravky GlySkinCare  sú vhodné predovšetkým pre klientov, ktorí túžia po mladšom a zdravšom vzhľade pokožky.

Hlavnou zložkou všetkých produktov z rady GlySkinCare  je kyselina glykolová. Je to AHA kyselina s najnižšou molekulárnou hmotnosťou, ktorá sa izoluje z cukrovej trstiny. Vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam prípravky s obsahom kyseliny glykolovej jemným ale účinným spôsobom odstraňujú odumreté bunky z epidermy, zosvetľujú hyperpigmentácie, zvyšujú hydratáciu a spevňujú pokožku.

Kyselina glykolová použitá v prípravkoch GlySkinCare  je estrifikovaná . Táto jedinečná metóda , umožní využitie jej maximálnej sily bez následných iritácií –  je to jediný chemický peeling s takýmito vlastnosťami na celom svete.

Lekársky peeling GlySkinCare  pozostáva z 3 krokov  a svojimi prípravkami umožní dosiahnuť čo najlepšie výsledky v oblasti regenerácie pokožky.

 

 

 

 

Europartners, s.r.o.

Europartners spol. s r.o. - taliansko-slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje profesionálnej kozmetike od roku 1997.

Patríme k najväčším a najstabilnejším dodávateľom s najdlhšou tradíciou v oblasti elektrokozmetických prístrojov.

Ponúkame komplexný sortiment pre salóny krásy, štúdiá formovania postavy, wellness centrá...

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich produktov, kontaktujte nás:

  • Adr: Hviezdoslavova 24, Šahy, 93601
  • Tel: +421(0)905 344 361
  • Fax: +421(0)36 741 3030
  • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Web: http://www.europartners.sk