Brazílska depilácia

Zverejnené v Brazílska depilácia SKIN´S

Brazílska depilácia SKIN´S


Čo je brazílska depilácia?

Je to technika, ktorá pochádza z Brazílie dobýva celý svet a konečne je dostupná aj na Slovensku a v Čechách.

Táto metóda, u nás známa ako intímna alebo brazílska depilácia je prebratá jednomyselne a univerzálne od brazílskych žien, ktoré minimálne 8 mesiacov z roku strávia na pláži.

Technika depilácie voskami SKIN´S je rozšírená po celom svete a o jej popularitu sa najviac postarali dámy z Manhattanu. Stačilo, že sa depilácia SKIN´S objavila v epizóde seriálu Sex v meste a tak sa veľmi rýchlo rozšírila v USA a v Európe . Dnes je to najpoužívanejšia depilačná technika celebrít.

 

SKIN´S

Systém aplikácie SKIN´S radikálne prevrátil depilačné techniky, nakoľko netraumatizuje pokožku vďaka rýchlemu viacsmerovému strhávaniu bez použitia depilačných pásikov.

Technika je založená na použití voskov s nízkou teplotou, ktoré majú schopnosť jemne odstrániť chĺpky z väčšej hĺbky v podstate s minimálnym pocitom nepríjemnosti. Výborne sa nanášajú aj v prípade veľmi krátkych chĺpkov ktoré sú v anagénnej fáze rastu. Tento inovatívny systém umožňuje traumatizovať matrix chĺpku a postupne zmenšiť jeho počet a diameter . Vosk obalí chĺpok a oproti klasickým voskom nepriľne na pokožku ale priamo na chĺpky. Zároveň klesá časový interval medzi 2 depiláciami.

Vosky SKIN´S zodpovedajú všetkým potrebným predpisom a normatívam EÚ na kozmetické výrobky.

 

PREČO PRÁVE VOSKY SKIN´S?

 • Majú veľmi nízku roztápajúcu teplotu: oproti klasickým voskom potrebujú podstatne nižšiu teplotu na roztápanie , ich teplota je blízka teplote ľudského tela
 • Pri použití sú veľmi plastické: strhávajú sa bez použitia depilačných pásikov , môžu sa aplikovať aj na malé aj veľké plochy , strhávajú sa rýchlo, čisto a jednoducho . Sú maximálne hygienické
 • Depilácia, ktorá netraumatizuje pokožku: technika použitím depilačných voskov SKIN´S je oveľa menej bolestivá, vhodná aj pre pánov. Výborné výsledky sú aj v prípade zarastajúcich chĺpkov a pri veľmi citlivej pokožke.
 • Nevysušuje pokožku, po depilácií pokožka ostáva dlhodobo hydratovaná, jemná a hodvábna
 • Dlhšia trvácnosť oproti klasickým voskom, nakoľko zachytáva chĺpky až do hĺbky vrátane tých najmenších. Depilácia je tak oveľa účinnejšia, vydrží aj 6 týždňov.
 • Rýchlosť aplikácie, čo zvyšuje rentabilitu salónu
 • Brazílska depilácia SKIN´S je jednoduchá , čistá, hygienická a lukratívna

 

Viac z tejto kategórie: Preddepilačný púder »

Europartners, s.r.o.

Europartners spol. s r.o. - taliansko-slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje profesionálnej kozmetike od roku 1997.

Patríme k najväčším a najstabilnejším dodávateľom s najdlhšou tradíciou v oblasti elektrokozmetických prístrojov.

Ponúkame komplexný sortiment pre salóny krásy, štúdiá formovania postavy, wellness centrá...

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich produktov, kontaktujte nás:

 • Adr: Hviezdoslavova 24, Šahy, 93601
 • Tel: +421(0)905 344 361
 • Fax: +421(0)36 741 3030
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • Web: http://www.europartners.sk